Vážení zákazníci, dne 31.05.2023 máme celodenní odstávku elektřiny - proto bude naše společnost uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Můj košík 0 ks: 0 Kč

Nástěnný paraván 7-křídlý RFW/7

ID: RD-Nástěnný paraván 7-křídlý RFW/7
Cena bez DPH 24 690 Kč
Cena s DPH (21%) 29 875 Kč
Konečná cena včetně materiálů 29 875 Kč
* Výška zástěny RFW Prosím vyberte
+3 544 Kč
Výška zástěny
  • Výška 145 cm
    0 Kč
  • Výška 165 cm
  • Výška 185 cm

Rychlý přehled

Lehký hliníkový rám a pevná výplň, která propouští světlo, ale je neprůhledná, z paravánu RFW dělají moderní a snadno použitelný doplněk každého interiéru

Detaily

Nástěnné paravány s pevnou výplní RFW kombinují to nejlepší z obou světů: na rozdíl od klasických paravánů mohou být zcela roztaženy a nezabírají cenné místo na podlaze a ve srovnání s teleskopickými zástěnami jsou podstatně stabilnější a pevnější. Paraván RFW musí být vždy připevněn ke stěně (či nemocniční rampě). Je vybaven kolečky a panty otočnými o 360°, takže lze složít úplně "na placku". Nepotřebný paraván nepřekáží a jeho roztažení je dílem okamžiku. V přední části je praktické madlo. Chytrá konstrukce zaručuje, že i zcela roztažený a napřímený paraván je stabilní a nikam se nehroutí a to ani při maximální délce tří metrů. Po složení stojí pevně u stěny a tiše čeká na svou příležitost. A ona přijde co nevidět, tento paraván budete používat s opravdovou radostí, vždyť jeho roztažení zvládnete jednou rukou během zlomku vteřiny! Rám je vyroben z eloxovaných hliníkových profilů stříbrné barvy. Koncovky profilů jsou z kvalitního šedého polyamidu. Panty jsou přes celou výšku paravánu a jejich konstrukce je bez průhledných škvír. Výplň je z houževnatého a pevného plastu s komůrkovou vnitřní strukturou. Tento materiál je sice neprůhledný, avšak propouští světlo - použití paravánu RFW Vaše místnosti nepromění na temné díry. Snadno omyvatelná a desinfikovatelná, ohnivzdorná a odolná mechanickému poškrábání.


7 sekcí; roztažená délka 210 cm

Další informace

Hmotnost -
Nosnost -
Nástěnný paraván 7-křídlý RFW/7

Více pohledů