Můj košík 0 ks: 0 Kč

Dětské, kojenecké a novorozenecké postýlky

položek: 5

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 1. Postýlka BUDDY-L-T

  Postýlka BUDDY-L-T

  22 768 Kč

  Dětské, kojenecké a novorozenecké postýlky jsou určeny pro nejmenší pacienty hospitalizované na standardních i specializovaných odděleních nemocnic a porodnic. Jsou vyráběny z ocelových profilů, jejichž povrch je zinkován, chromován nebo upraven práškovými vypalovanými laky, které splňují nejpřísnější požadavky kladené na zdravotnické výrobky. Podrobnější informace o jednotlivých typech dětských, kojeneckých a novorozeneckých postýlkách získáte v jejich detailních popisech. Dozvědět se více
 2. Postýlka TEDDY L-T

  Postýlka TEDDY L-T

  18 954 Kč

  Dětská polohovací postýlka s kovovou konstrukcí lakovanou vypalovacími práškovými laky, výsuvnými bezpečnostními zábranami, dvoudílnou ložnou plochou z kovových lamel a mechanickým náklonem a zdvihem ložné plochy.
  Dozvědět se více
 3. Postýlka KP-50 (bez police)

  Postýlka KP-50 (bez police)

  6 420 Kč

  Kojenecká postýlka s kovovou konstrukcí lakovanou vypalovacími práškovými laky, jednodílnou ložnou plochou z kovových lamel a policí.

  Dozvědět se více
 4. Postýlka KP-50P (s policí)

  Postýlka KP-50P (s policí)

  7 021 Kč

  Kojenecká postýlka s kovovou konstrukcí lakovanou vypalovacími práškovými laky, jednodílnou ložnou plochou z kovových lamel a odkládací policí.
  Dozvědět se více
 5. Novorozenecká postýlka BABY (NP-50) ruční výškové nastavení

  Novorozenecká postýlka BABY (NP-50) ruční výškové nastavení

  11 384 Kč

  Novorozenecká postýlka s kovovou konstrukcí, lakovanou vypalovacími práškovými laky a s ergonomicky tvarovanou plastovou vaničkou. Dozvědět se více

položek: 5

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně