Vážení zákazníci, dne 31.05.2023 máme celodenní odstávku elektřiny - proto bude naše společnost uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Můj košík 0 ks: 0 Kč

Sprchovací rameno teleskopické RDTE

ID: RD-Sprchovací rameno teleskopické RDTE
Cena bez DPH 3 790 Kč
Cena s DPH (21%) 4 586 Kč
Konečná cena včetně materiálů 4 586 Kč
* Barva plastů zástěny Prosím vyberte
0 Kč
Barva plastů a kroužků zástěny
  • Šedá
  • Fialová
  • Modrá
  • Zelená
  • Žlutá
* Barva ramene zástěny Prosím vyberte
0 Kč
Barva ramena zástěny
  • Stříbrná elox

Rychlý přehled

Teleskopické rameno zajišťuje intimitu sprchované osoby a ochranu personálu před postříkáním oděvu při asistovaném sprchování.

Detaily

Teleskopické rameno RDTE pro sprchové kouty chrání intimitu sprchované osoby. Chrání však také personál před namočením. Konec nepohodlných gumových zástěr a mokrých bot! Montuje se do výšky cca 90 cm tak, aby personál pohodlně "dosáhl" na sprchovanou osobu. Závěsy se používají nepromokavé staph CHEK či silikonové Cleanique - oba typy mají permanentní antibakteriální úpravu, díky které jsou hygienické a neplesniví. Veškerá údržba spočívá v otření čistícím prostředkem a případné desinfekci. Závěsy se neperou. Ramena RDTE jsou teleskopická (výsuvná) a otočná. Pokud zástěnu nepotřebujete, rameno lze velmi jednoduše zasunout a otočit ke stěně tak, aby nezabíralo žádné místo. Vyrobeno z eloxovaného hliníku, nerezi a kvalitního plastu zpevněného skelnými vlákny. Rameno je velmi lehké, snadno se čistí a desinfikuje. Rameno nerezaví a proto mu stříkající voda nevadí. Dodává se vždy včetně kroužků pro závěs.


roztažená délka 100 cm; zatažená 54 cm; 10 kroužků

Další informace

Hmotnost -
Nosnost -
Sprchovací rameno teleskopické RDTE

Více pohledů